دوست عزیز،
در پی رخ دادن وقایع 22 اسفند در دانشگاه شریف و به خشونت کشیده شدن ماجرای دفن شهدا توسط بسیج و عناصر فشار وابسته به بسیج که به شیوه ی مافیایی قصد رسیدن به اهداف خود را دارند، بر آن شدیم تا این وقایع را از این طریق دنبال کنیم.
رسانه هایی که در صحنه حضور داشتند (مانند isna و ..) به طرز وقیحانه ای اقدام به سانسور اخبار این ماجرا به نفع بسیج کردند و از آن پس روزنامه کیهان و عناصر وابسته اقدام به حمله بر علیه انجمن اسلامی دانشگاه شریف نمودند با این استدلال که آنها مسئول خشونتهای رخ داده بر علیه رییس دانشگاه و همچنین بی احترامی به شهدا هستند. این در حالی است که هیچ یک از آنها حرفی از خشونت اعمال شده بر علیه دانش جویان حرفی به عمل نمی آورد. و از طرف دیگر انجمن اسلامی هیچ اقدامی به جز دعوت به آرامش و تقاضای برگزای رفراندم انجام نداد. با این وجود و به علت جو سنگین بوجود آمده بر علیه انجمن این گروه مجبور به سکوت و عقب نشینی می شود و این همه تنها به علت سانسور شدید خبری که بوسیله مرتضوی اعمال میشود و پخش خبرهای دروغ از طریق صدا و سیما، روزنامه کیهان، روزنامه جمهوری اسلامی. ایسنا. مهرنیوز، شریف نیوز و دیگر رسانه های وابسته انجام میشود.
در این سایت شرح کامل وقایا به همراه لینکهایی به دیگر موضوعات مرتبط وجود دارد. لطفا دیگر دوستانتان را نیز از وجود این وبلاگ آگاه کنید. این کمترین کاری است که میتوانید بر علیه سانسور همه جانبه خبری اعمال شده انجام دهید.

اگر در مورد این درگیریها عکس یا خبری دارید آنرا برای ما به آدرس sharifpic@gmail.com بفرستید تا بقیه هم از آن مطلع شوند.


River Belle
مقالات
اخبار
بیانیه‌ها و نامه‌ها
وبلاگ ها
استفاده از تمام مطالب و عکس های موجود در این صفحه به هر نحو آزاد می باشد (public domain)